Ekofarma Čapí letka

SEMINÁŘE A KURZY

SEMINÁŘ ŽIVOT V SOUL♥LADU

8. – 10. 4. 2022            9. – 11. 9. 2022

♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠

SEMINÁŘ PRO PÁRY – PARTNERSKÉ PROPOJENÍ DUŠÍ – MILOVÁNÍ V SOULADU

22. – 24. 4. 2022

SEMINÁŘ ŽIVOT V SOUL♥LADU

Zvu vás na společný víkend na ekofarmě.
Vyzkoušíte si život na malé farmě, rodovém statku, péči o zvířata (kozy, kravky, koně, drůbež…), dojení krav a koz, z nadojeného mléka se naučíme vyrobit jednoduchý sýr a jogurt.
Projdeme stromy a jedlé keře na ekofarmě, povíme si o výhodách jejich pěstování.
Vyzkoušíte domácí kosmetiku vyrobenou z přírodních olejů, povíme si o základech domácí výroby, vyrobíme si jedlou pastu na zuby.
Vše bude praktické, zábavné, nabité informacemi a osobními zkušenostmi.
Život na farmě je pro mě velmi naplňující, znám každičký kousek svého tříhektarového pozemku, s vděčností sklízím divoké byliny, pozoruji západy Slunce.
Život zde má svůj přirozený řád a smysl, práce plyne v souladu s cykly přírody, s přirozenými potřebami zvířat.
Jsem původně Pražačka😃V Praze jsem se narodila a žila tam 25 let.
A pak mi městský život přestal dávat smysl, chybělo mi to plynutí, ticho, skutečná tma, čisté dary přírody a život se zvířaty. Proto jsem se rozhodla zakoupit pozemek s domem a začít tvořit svůj posvátný prostor, svůj ráj na zemi, svůj rodový statek💚🙏💚
Vše jsem se učila za běhu, dělala spoustu chyb, pozorováním přírody postupně získávala zkušenosti, do těžké práce přinášela lehkost a ženskost💚💃💚
Nyní nazrál čas, kdy s radostí předávám dál své zkušenosti s chodem 3 hektarové farmy, s chovem zvířat pro vlastní užitek i pro přivýdělek, zkušenosti s péčí o staré stromy, s pěstováním jedlých keřů, sběrem divokých bylin.
To vše v SOULLADU s přírodou, s potřebami zvířat, bez chemie, s lehkostí, s vděčností….tak si tu životem krásně tančím💚💃💚
Zvu vás do bezpečného prostoru své farmy na víkendový pobyt.
Pobyt za 2222,- Kč zahrnuje ubytování, domácí stravu převážně z darů farmy, společné dojení krav a koz, výrobu sýru a jogurtu, výrobu pasty na zuby, společnou prohlídku farmy s povídáním, společné sdílení a předávání zkušeností s během farmy, chovem krav, koz, ovcí, koní, drůbeže, zařizováním sýrárny, sázením jedlých keřů, využíváním darů přírody …
Hlašte se prosím zprávou na můj telefon 603817828 nebo na email capiletka@seznam.cz
Těším se na společné SOULLADĚNÍ

SEMINÁŘ PRO PÁRY – PARTNERSKÉ PROPOJENÍ DUŠÍ – MILOVÁNÍ V SOULADU

Soulad v partnerství je velmi důležitý pro naše osobní štěstí.

Pokud se naučíme, jak se vzájemné propojit, jak se napojit na božství v sobě, jak dovolit našim duším spolu komunikovat, pak naše LÁSKA POROSTE KAŽDÝM DNEM i po mnoha letech vztahu.

Po dlouhé věky jsme byli záměrně odpojováni od těchto energií, vedeni do slepé uličky. Proto tolik párů vedle sebe jen přežívá nebo žijí vedle sebe. Je tak snadné znovu zažehnout LÁSKU, VÁŠEŇ, znovu ŽÍT SPOLEČNĚ.

Toužíme vám předat tuto radost, jiskru a vědění, které snadno začleníte do svého života a tím se vás PARTNERSKÝ ŽIVOT ROZSVÍTÍ, PROPOJÍ.

Zveme vás na tento jarní seminář za velmi vstřícnou cenu 5222,-Kč pro pár, je to cena prvního semináře, která se znovu nebude opakovat. V ceně je ubytování pro pár na farmě, strava převážně z domácích potravin, praktický seminář, po kterém vaše porozumění a láska vzroste do nádherných forem už tento víkend:-)

TADY JE ODKAZ NA DALŠÍ SEMINÁŘE♥