Domky

POBYTY NA FARMĚ

Toužíte po klidné bezpečné dovolené v nádherné přírodě, v místě, kde potkáte spíše stádo srnek nebo daňků než další turisty? Chcete se potkat jen s malou uzavřenou skupinkou lidí, kteří milují přírodu a jsou podobně naladěni jako vy?  To je dovolená u nás na Ekofarmě Čapí letka ♠♠♠

Ubytování je přímo v areálu farmy, ve dvou zděných, dřevem obložených domcích Kravka a Koník nebo v mobilhausu Žabka,v maringotkce Včelka a dřevěném tiny domku Ovečka. Podrobný popis jednotlivých domků a fotografie najdete níže na této stránce.  Z domků je výhled přímo na pastviny krav, koz a ovcí. Součástí vybavení domků je i domácí kosmetika a drogerie, kterou si budete moci během pobytu dobře vyzkoušet. V ceně pobytu je každý den čerstvě nadojené mléko, několik vajíček a sýr dle vašeho výběru.

Skvělou novinkou jsou zahrádky u každého domečku, kde pro vás od loňského roku pěstujeme zeleninu, drobné ovoce, bylinky. Během pobytu tak můžete zahradničit na „své vlastní“ zahrádce, zalévat, vytrhávat plevel, s láskou se starat o rostlinky a samozřejmě sklízet úrodu:-)

 

Hribatko a chatka

Velký farmář

Počet nocí:  7 – od neděle do neděle během července a srpna

Program: Během tohoto pobytu vyzkoušíte vše, co my běžně na farmě děláme. Probudí vás kokrhání kohoutů, hned z rána vás potěší výhled na zvířata přímo z vašeho domečku. Můžete se k nám přidat při krmení zvířátek a při dojení koz. Posnídáte čerstvé mléko a domácí sýr. Můžete trávit čas v ohradě u koz nebo ovcí, udělat si táborák, zažít život na farmě. Přitom budete mít dostatek času i na výlety po okolí, autem, na kole nebo pěšky.

Cena pobytu Velký farmář zahrnuje: 

 • 7 nocí ubytování (včetně lůžkovin)
 • každý večer čerstvé potraviny z farmy (mléko, 5 vajíček, jogurt nebo sýr nebo tvaroh)
 • kosmetiku vyrobenou na farmě k volnému použití (pasta na zuby, deodorant, mýdlo, tuhý šampon na vlasy, pleťový krém, krém na ruce, prostředek na mytí nádobí)
 • 2x ruční dojení koz s instruktáží (vysvětlíme vám, jak kozu podojit, vyzkoušíte si a vlastnoručně nadojené mléko ochutnáte – přírodní nebo v čerstvě uvařené kávě)
 • dojení kravičky Jersey
 • sbírání vajíček u slepic
 • 1x kydání hnoje
 • 1x výrobu sýra, který zvládnete snadno vyrobit i doma
 • výrobu deodorantu nebo pasty na zuby z přírodních ingrediencí
 • prohlídku zahrady s jedlými keři a rostlinami, prohlídku starého sadu
 • prohlídku farmy s představením zvířat
 • společný výlet na nádhernou koňskou pastvinu s magickými balvany

Cena při pobytu ve zděných domcích (pro 1 až 4 osoby, cena je za celé spodní patro domku):  11 900,-Kč

Cena při pobytu v mobildomku Žabka, maringotce Včelka nebo tiny domku Ovečka (pro 1 až 2 osoby, vejdou se i 2 děti) 7900,-Kč

Příjezd na pobyt: v neděli odpoledne, kdykoliv od 16 hodin do 20h

Ukončení pobytu: v neděli do 10 hodin

Pobyt si prosím rezervujte na emailu capiletka@seznam.cz . Pobyt a termín je váš 🙂 po odeslání rezervace a zaplacení zálohy 30% z ceny pobytu.

Chcete přijet jen na víkend?

Přijeďte na prodloužený víkend Život v SOUL♥LADU   

Pobyt si prosím rezervujte na emailu capiletka@seznam.cz . Do rezervace prosím napište požadovaný termín pobytu, počet osob (v případě dětí i věk), a název domku, který jste si u nás vybrali. Pobyt a termín je váš 🙂 po odeslání rezervace a zaplacení zálohy 30% z ceny pobytu.

Pro rezervaci můžete využít i tento formulář:


  Další aktivity během pobytů:

  • během pobytu si můžete nakoupit mléčné výrobky z farmy, vajíčka, kosmetiku a drogerii  se slevou 10%
  • můžete se účastnit ranních a večerních prací na farmě spolu s námi podle libosti
  • po dohodě je možné doobjednat svezení na huculských koních (do 60kg vaší váhy, cena 400,-Kč/hod)
  • po dohodě povozíme vaše děti na shetlandských ponících nebo na oslici Tatrance (do 35kg váhy, cena 400,-Kč/hod nebo 200,-Kč/15 minut)

  Pobyt se psy nebo jinými domácími mazlíčky není s ohledem na zvířata na farmě možný.

  Pokud si chcete rezervovat pobyt nebo se zeptat na další informace, pište prosím na email capiletka@seznam.cz

  Jak jsou zařízené domky pro hosty?

  Domek Koník a domek Kravička

  Nabízíme Vám ubytování ve 2 nově zařízených, pohodlných, zděných domcích obložených dřevem. Tyto domečky, které vypadají jako sruby a báječně se hodí do okolní krajiny, nabízejí komfort a domácí pohodu. Najdete v nich plně vybavenou kuchyňku s jídelním koutem, ložnici s manželskou postelí, v Koníkovi ještě palandu a v Kravičce kromě manželské ještě samostatnou postel s „šuplíkovou přistýlkou“, prostornou koupelnu s WC a sprchovým koutem.

  Pro letní pobyty rodin je nachystáno bydlení v celém spodním patře domku. Horní patro je otevřené pouze na společné víkendové akce:-)

  Před obytnou částí je terasa, situovaná na jihozápad, vhodná nejen k večernímu romantickému posezení.

  Domky mají svou zahrádku, ve které můžete sklízet bylinky, jahody, rybíz a angrešt, rajčata i okurku a spoustu dalších dobrot.

  Jídelní kout
  Kuchyňka domku
  Koupelna domku
  Jídelní kout a vstup do ložnice

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Podkrovi

   

   

   

   

  Mobilhaim Žabka

  Mobilhaim Žabka nabízí pohodlné ubytování pro 2 osoby.  Pro samostatné děti ve věku cca 6 – 12 let je v domku ještě menší dětská ložnice s palandou. 

  V Mobildomku Žabka je plně vybavená kuchyňka, pohodlné prostorné sezení v obýváku s velkými okny do 3 stran, jídelní stůl pohodlný pro 4 osoby, malá koupelna s toaletou a sprchovým koutem, samostatná ložnice s manželskou postelí, malý dětský pokojík s palandou. 

  Mobildomek je už starší, je ale útulně zařízený a užijete si v něm tu správnou dovolenkovou atmosféru.

  Také Žabka má svou vlastní zahrádku plnou bylinek, ovoce a zeleniny, abyste si užili tu pravou venkovskou dovolenou i s čerstvým jídlem.

   

  Maringotka Včelka

  Maringotka Včelka nabízí pohodlné ubytování pro 2 osoby na velké manželské posteli. 1-2 menší děti s vámi mohou spát na posteli – postel je ohraničena stěnou maringotky ze 3 stran – letiště. Standardně je v maringotce připraveno spaní pro 2 osoby, deky a polštářky pro děti si prosím vezměte vlastní.

  Koupelna k maringotce Včelka je vzdálená 15m přes malou loučku. Tato koupelna a WC bude po dobu pobytu pouze a jen Vaše, s možností uzamknutí, ponecháním osobních věcí uvnitř. V této koupelně jsou 2 WC, dvě sprchy a 2 umývadla.

  Tiny domek Ovečka

  Tiny domek Ovečka nabízí pohodlné ubytování pro 2 osoby na velké manželské posteli. 1 menší dítě s vámi může spát na posteli – postel má rozměry 200x180cm. Standardně je v domku připraveno spaní pro 2 osoby, deku a polštářky pro dítě si prosím vezměte vlastní.

  Koupelna k domku Ovečka je vzdálená 10m přes malou loučku. Tato koupelna a WC bude po dobu pobytu pouze a jen Vaše, s možností uzamknutí, ponecháním osobních věcí uvnitř. V této koupelně jsou 2 WC, dvě sprchy a 2 umývadla.

     
     
   

   

  Storno podmínky: V případě zrušení pobytu do 14 dní před plánovaným nástupem na pobyt účtujeme storno poplatek 150,-Kč. Později než 14 dní před plánovaným nástupem na pobyt 20%, později než 3 dny před nástupem na pobyt pak 30% z celkové ceny pobytu.

   

  Pobyt je možný pouze bez psů a jiných domácích mazlíčků, děkujeme za pochopení.

  Zatím se můžete podívat, co se aktuálně u nás děje na můj Facebook