Vítejte :-)

Vítejte na stránkách naší ekologické farmy Čapí letka.

Jsme malá farma nedaleko přehrady Orlík, která nabízí báječnou dovolenou v tichu, nádherné přírodě, mezi zvířaty, s úžasným koupáním, se zdravými potravinami z farmy.

Dovolená jako kdysi u babičky.

Areál farmy se skládá z domu, kde žijí majitelé farmy Lucie a Honza, a z pěti samostatných pohodlně zařízených domků. Každý domek má svou kuchyň, koupelnu a terasu k posezení. Domky mají také své zahrádky, na kterých si během pobytu pochutnáváte na jahodách, rybízu, angreštu, rozličných bylinkách, rajčatech, okurkách, vinných hroznech, salátu a ředkvičkách.

Přímo z domků máte krásný výhled na zvířata žijící na farmě – 3 kravičky, 5 koz s kůzlátky, 3 ovečky s jehňátky, 5 koní a 2 poníci, krůty, slepice, kachny a husy. Milou společnost vám budou dělat naše kočičky. Máme jich 10 a milují hlazení a vyhřívání se na verandách domků.

V rámci pobytu se naučíte dojit kozy i kravičky, z nadojeného mléka vyrobit sýr. Vyrobíme si spolu jedlou zubní pastu a zasvětím vás do výroby přírodní domácí kosmetiky a tvorby přírodních zahrad.

Budete mít dostatek volného času na procházky a výlety po krásném okolí (rozhledna Onen Svět, viklan Husova kazatelna, zámek Orlík, hrad Zvíkov, muzeum lega a čokolády v Táboře, adventure golf Počepice…) a na skvělé koupání v jezeře přehrady Orlík, které je naprosto famózní, veliké a čisté – budete se tam cítit jako u moře.

Možnosti ubytování: ve velkém zděném domku obloženém dřevem – Koník pro 4 osoby

                                 ve velkém zděném domku obloženém dřevem – Kravička pro 3 osoby

                                 v mobildomku Žabka pro 2 dospělé a 2 děti

                                 v dřevěném romantickém tinyhausu Ovečka pro 2 osoby

                                 v maringotce pro 2 dospělé a až 2 děti

Součástí areálu je ohniště s posezením, dětské hřiště, samoobslužný obchůdek s dobrůtkami z farmy.

Pořádáme také víkendové pobyty pro skupiny i jednotlivce s výrobou kosmetiky, výrobou a uzením klobás, s jógou a meditací, farmářský víkend s dojením a výrobou sýra.

Pokud hledáte klidnou dovolenou se zvířátky, v krásné čisté přírodě, s lidmi podobně naladěnými  a přátelskými, dovolená u nás je tu přesně pro vás. A my se na vás už moc těšíme.

 

Mnoho informací o farmě, výrobě kosmetiky, kurzech a také články o tom, jak jsem na farmě začínala najdete na mých druhých webových stránkách SOBĚSTAČNÉ ŽENY

 

 

 

Ekofarma Čapí letka