ZIMNÍ ODDECHOVÉ POBYTY

ODDECHOVÉ MEDITAČNÍ RELAXAČNÍ POBYTY V TICHU FARMY

Hledáte tiché klidné nádherné místo v srdci přírody, kde můžete nerušeně relaxovat, pracovat nebo se procházet v nádherné krajině?

Naše ekofarma vám nabízí od ledna do dubna pobyt v jednom našem domečku, zcela v klidu, pouze pro vás, v tichu nikým nerušeni, nádherný ozdravný relaxační pobyt. ♥♥♥

Pobyt je určen pro jednu osobu či dvě osoby, které touží po klidu, krásném prostředí, tichu, pobytu mimo civilizaci.

 

Domeček je vytápěný elektřinou, k vašemu komfortu je připravena ložnice s manželskou postelí, plně vybavená kuchyňka, útulná koupelna. V domku je kvalitní signál wifi, můžete zde tedy i nerušeně pracovat.

 

Během zimních měsíců je na farmě velký klid, užíváme si plnými doušky dny, ve kterých nikoho nepotkáme, projede naprosté minimum aut, zvířata odpočívají a my s nimi.

Protože takovýchto míst je dnes velmi málo, rozhodli jsme se umožnit tuto pohodu zažít i našim hostům, tedy jednomu nebo dvěma lidičkám, kteří chtějí relaxovat spolu.

K dispozici budete mít vytápěný domeček s veškerým pohodlím, bez televize, jen obklopeni zvířaty, přírodou a tichem.

Tento pobyt tedy není určen pro děti, neslouží ani jako ukázka prací na farmě, k tomu prosím využijte FARMÁŘSKÉ POBYTY během letních měsíců.

Pobyt je možný ve dvou variantách:

od neděle do neděle – cena 7 700,-Kč za 1 osobu, cena 9700,-Kč pro 2 osoby, cena je včetně elektřiny a domácí kosmetiky a drogerie, které pro vás budou připraveny v domku v den příjezdu

od středy do neděle – cena 5 700,-Kč za 1 osobu, cena 7700,-Kč pro 2 osoby, cena je včetně elektřiny a domácí kosmetiky a drogerie, které pro vás budou připraveny v domku v den příjezdu

Příjezd na pobyt: v neděli nebo ve středu odpoledne, kdykoliv od 14 hodin do 19h

Ukončení pobytu: v neděli do 10 hodin

Pobyt si prosím rezervujte na emailu capiletka@seznam.cz . Pobyt a termín je váš 🙂 po odeslání rezervace a zaplacení zálohy 30% z ceny pobytu.