novinky
Poslední novinky     Novější novinky     Starší novinky     Nejstarší novinky
15.1.2018
Od února 2018 se na vás opět těšíme na Farmářských trzích v Praze na Náplavce. Přijedeme v sobotu 3. 2., pak hned v sobotu 10.2. a poté vždy po 14 dnech v sobotu od 8 do 14 hodin.

27.12.2017
Přejeme vám mnoho zdraví a štěstí v roce 2018 :-) Uvidíme se ještě 30. 12. 2017 na Farmářských trzích na Náplavce od 8 do 14 hodin.

 
Login
 

Farma Čapí Letka

KDO JSME?

Kdo jsme?

Jsme ekologická farma zaměřená na ekoturistiku a chov huculských koní a českých koz. U nás uvidíte spokojená zvířátka, která mají dostatek volnosti a moře lásky.
Více

UBYTOVÁNÍ A REKREACE

Ubytování

Ubytování pro rodiny i skupiny ve dřevem obložených domcích, při lepším počasí ubytování v mobildomě a v obytném sudu, případně v podsadových nebo vlastních stanech.
Více

DĚTSKÉ TÁBORY

Tábory

V našem tábořišti, které je součástí Farmy, pořádáme už od roku 2001 dětské tábory. Během táborů jsou děti v kontaktu s ochočenými zvířátky z farmy, hrají hry, mohou si vychutnávat jízdu na koních, poznávat krásné okolí na kolech nebo tančit. Tábory jsou bez mobilních telefonů.

Aktuální nabídku táborů najdete v sekci Chystané akce

PROHLÍDKA FARMY

Na Farmě si můžete prohlédnout naše zvířátka, pohladit a nakrmit kozy, pozorovat huculské koně, vyfotit se s oslíky Tatrankou a Delisou, pomazlit pejsky, kočičky a morčátka, pozorovat slepice s kuřátky, kachny s kachňátky a husy s housátky, za ušima podrbat prasátka.

Prohlídky jsou v červnu každou sobotu, v červenci a v srpnu každý den - ve 14, v 15 a v 16 hodin, vstupné: 50,- Kč dospělí a 30,-Kč děti.
Ve všední dny pořádáme prohlídky a programy pro školy a školky - zamluvte si termín včas!
Celý areál je nekuřácký!

SÝRÁRNA S PRODEJNOU

Tvaroh

Bio mléko od našich kraviček a koz zpracováváme v sýrárně přímo na farmě, vyrábíme různé sýry, jogurty, tvaroh, máslo, vše podle tradičních receptů a s láskou. Prodáváme i celozrnnou mouku, ručně vyráběná mýdla a prací gely a Bio vajíčka. Otevřeno během července a srpna každý den od 15 do 17h, jiné měsíce po předchozí domluvě.