novinky
Poslední novinky     Novější novinky     Starší novinky     Nejstarší novinky
 
Login
 

Kdo je Čapí letka?

Děti s hříbátkem Čapí letka je pojem, pod kterým si můžete představit mnoho věcí: Dospělým a příznivcům aktivní turistiky se vybaví ekologická farma, která nabízí ubytování v dřevem obložených domcích nebo stanech. Během léta mohou na farmu přijet rodiny i skupiny strávit krásný den plný nezapomenutelných zážitků nebo poklidnou dovolenou.

Pro děti zase Čapí letka znamená skupinu kamarádů, kteří se rádi smějí a rádi si hrají. Společně si totiž užíváme krásné chvíle při hrách a ježdění na koních.

V červenci a srpnu pořádá Čapí letka tábory, na kterých se děti baví, setkávají se starými i novými kamarády, účastní her, výletů a mnoha dalších činností, které je zajímají. Jezdíme na koních a na kolech, staráme se o zvířátka, učíme se dojit, péct výborný kváskový chléb, poznáváme bylinky, meleme mouku.

panorama

kone Čapí letka má vlastní tábořiště o rozloze 3 ha na okraji malebné vesničky Mokřice nedaleko Orlické přehrady. Bylo vybudováno v roce 2003, v souladu s přísnými hygienickými normami. Skládá se ze dvou dvoupatrových zděných domků s vlastní koupelnou a WC, podsadových stanů a zděných koupelen a WC. Tábořiště je v objektu koňské farmy, kde kromě huculských koníků bydlí také oslice Tatranka a Delisa, kozy s kůzlátky, 2 kravky, pejskové, kočičky, slepice. Farmu obývají také hodní lidé - zakladatelky Čapí letky Lucka a Marta Čápovy s Adámkem, Filípkem, Matýskem a Maruškou.

Teď, když už víte, co je Čapí letka, podívejte se na budoucí i proběhlé akce.